Artykuł sponsorowany

HikeStory – wyjścia w góry w nowoczesnej formie

HikeStory to innowacyjna platforma służąca do planowania wypraw oraz pozyskiwania informacji o górskich pasmach i szczytach. Jest to profesjonalne narzędzie dedykowane pasjonatom gór, zapewniające nie tylko możliwość zdobycia cennych informacji, lecz także przestrzeń do wymiany doświadczeń. Dostępna dla nowicjuszy i doświadczonych turystów, platforma gromadzi szczegółowe opisy wszystkich pasm górskich i szczytów dostępnych dla turystyki pieszej w Polsce. Dzięki różnorodnym funkcjom, stanowi idealne miejsce dla każdego, niezależnie od wieku czy poziomu doświadczenia w górach.

Portal został stworzony przez doświadczonych pasjonatów wędrówek pieszych, którzy dostrzegli brak jednej spójnej platformy tego formatu na rynku. Wykorzystując swoje doświadczenie m.in. w branży IT, jak i możliwości technologiczne dostępne obecnie twórcy portalu postawili na nowoczesne i funkcjonalne wydanie portalu dedykowanego tylko dla wąskiej grupy docelowej, jaką są osoby uprawiające szeroko pojętą turystykę górską.

Platforma www.hikestory.pl oferuje unikatowy w skali Polski dynamiczny ranking aktywnych użytkowników, pasjonujących się górską turystyką, prezentując ich najnowsze osiągnięcia. Klasyfikacja opiera się na zdobytych punktach za podbój prestiżowych szczytów oraz aktywne dzielenie się górskimi przeżyciami. Dodatkowo, w ramach aktywności, użytkownicy mogą zasilać swój dorobek odznakami za osiągnięcia, takie jak przekroczenie magicznej liczby 10, 25, 50 lub 100 zdobytych szczytów. Dzięki temu systemowi odznak użytkownicy mogą nawiązywać relacje z innymi entuzjastami górskich wędrówek, poszukując osób o podobnym doświadczeniu i pasji.

Cały portal jest na bieżąco rozbudowywany, ciągle dodawane są nowe opcje i funkcje, które mają usprawnić możliwości korzystania z portalu. Jedną z nowości są niedawno dodane odznaki m.in. przewodnik górski – dedykowane dla osób posiadających aktualne uprawnienia przewodników górskich oraz influencer – wprowadzone z myślą o twórcach cyfrowych, którzy już istnieją na social media i mają swoje grono odbiorców. Docelowo z myślą o nowych odznakach zostaną przygotowane odpowiednie wersje filtrowania użytkowników, tak aby szybko i sprawnie móc wyszukać np. przewodnika górskiego w Beskidzie Śląskim, przy okazji zobaczyć jego górski profil na HikeStory i zobaczyć relacje z ostatnich wypraw w góry.

Portal oferuje dynamiczne forum, idealne dla osób poszukujących szczegółowych informacji na temat różnych szlaków górskich. HikeStory umożliwia użytkownikom wymianę wiedzy oraz doświadczeń z innymi entuzjastami górskich wędrówek. Jest to nowoczesne miejsce, które skupia ludzi z pasją do gór, umożliwiając im dzielenie się wrażeniami, cennymi wskazówkami i inspirującymi historiami. Nasze forum jest otwarte dla wszystkich, niezależnie od poziomu doświadczenia czy umiejętności, jednocząc miłośników górskich krajobrazów w jednym miejscu.

Jedną z dodatkowych praktycznych funkcji na HikeStory jest opcja „wyprawy”, polega ona na tym, że użytkownicy mogą publikować informację o tym kiedy i gdzie planują wybrać się w góry, jednocześnie poszukując towarzyszy górskich wypraw. Funkcja ta umożliwia przede wszystkim sprawne planowanie górskich wypraw, jak i daje możliwości zawiera nowych znajomości.

HikeStory oferuje fascynującą funkcję wyzwań, promującą zdrową i aktywną rywalizację. Każdy użytkownik może stworzyć własne wyzwanie, określić trasę oraz dołączyć do istniejących, próbując przebić rekordy innych uczestników. Ta innowacyjna funkcja stymuluje motywację do osiągania coraz lepszych wyników i wspiera ducha współzawodnictwa w społeczności górskich pasjonatów.

W dobie galopującej inflacji i rosnących kosztów życia oraz podróży, góry stają się jednym z najatrakcyjniejszych sposobów spędzania czasu na świeżym powietrzu. To idealne rozwiązanie nie tylko dla zdrowia fizycznego, ale także psychicznego i finansowego gdyż największym „kosztem” w turystyce górskiej jest głównie poświęcony czas, zaangażowanie oraz dbałość o bezpieczeństwo na szlaku. Zdecydowanie zachęcamy do rozpoczęcia górskiej przygody, poznania uroku gór oraz czerpania radości z pieszych wycieczek.

Rozpocznij górską przygodę z www.hikestory.pl

0 0 Głosy
Article Rating
Subskrybuj!
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze