Konkurs Moja Górska Wyrypa
Konkursy

Konkurs fotograficzny “Moja Górska Wyrypa”. Wyślij zgłoszenie już dziś!

Zapraszamy was do wzięcia udziału w pierwszej edycji organizowanego przez nas konkursu “Moja Górska Wyrypa”. Tak jak zapowiadaliśmy, nadszedł czas na otwarcie konkursu, w którym możecie podzielić się waszymi górskimi osiągnięciami oraz odwiedzonymi przez was pięknymi miejscami w polskich górach. Przy okazji będziecie mieli szansę zdobyć fajne nagrody! W tym wpisie dowiecie się, jak przesłać do nas zgłoszenie konkursowe, do kiedy można zgłosić chęć udziału w konkursie, jak zbierać głosy oraz jakie czekają na was nagrody. Zapraszamy!

O konkursie

Jest to pierwsza edycja konkursu “Moja Górska Wyrypa”, w której możecie podzielić się zdjęciami z waszych niesamowitych górskich wędrówek. W tym roku byliście w Tatrach i udało wam się uchwycić kozice radośnie skaczące po skałach? A może pobiliście swój życiowy rekord wysokości i macie super zdjęcie ze szczytu? Byliście w ciekawym miejscu i macie fajną fotkę? Zgłoście ją do konkursu! Podzielicie się waszym osiągnięciem, pięknym krajobrazem czy ciekawym miejscem z innymi. Przesłane przez was zdjęcie opublikujemy na stronie konkursowej i będziecie mieli szansę wygrać super nagrody! Konkurs, oprócz zapewnienia świetnej zabawy ma również na celu promowanie turystyki górskiej i krajobrazowej na terenie Polski.

Wielka Polana Małołącka
Kopalnia Kwarcu Stanisław
Sarnia Skała szlak z Doliny Strążyskiej

Do kiedy można wysyłać zgłoszenia

Etap zgłaszania prac konkursowych do I edycji konkursu fotograficznego “Moja Górska Wyrypa” został już zakończony. Zapraszamy Cię na stronę konkursu, gdzie możesz oddać swój głos na nadesłane do nas prace konkursowe. Link do strony konkursu: Konkurs Fotograficzny “Moja Górska Wyrypa” – ZAGŁOSUJ!

  

Jak prawidłowo przesłać zgłoszenie

Aby zgłosić chęć udziału w konkursie “Moja Górska Wyrypa” wystarczy wysłać do nas wiadomość email z załączonym jednym zdjęciem z górskiej wycieczki odbytej na terenie Polski. Prosimy o używanie poniżej zamieszczonego wzoru zgłoszenia:

Formularz zgłoszeniowy: 

**********************************************************

Imię i Nazwisko:

Wiek:

Miejscowość:

**********************************************************

W załączniku wybrane przeze mnie zdjęcie/fotografia do konkursu. 

Osoby niepełnoletnie mogą zgłosić się do konkursu, przesyłając dodatkowo zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Szczegóły na ten temat oraz załącznik zgody znajdziecie w regulaminie konkursu dostępnym tutaj: Regulamin konkursu.

Zgłoszenia, wraz z wybranym przez siebie i załączonym do wiadomości email zdjęciem prosimy przesyłać na adres mailowy: kontakt@gorskim-szlakiem.pl

Format zdjęć

Zdjęcia zgłaszane do konkursu powinny być zapisane w formacie .jpg lub .png i być nie większe niż 5 MB. Preferowane proporcje przesyłanego zdjęcia to 16:10 lub 16:9. Zdjęcie powinno być wykonane “w poziomie”. Na potrzeby poprawnego umieszczenia zdjęcia na stronie konkursu, w przypadku nietypowych proporcji zdjęcie może zostać przycięte. W przypadku, gdyby wasze zdjęcie wymagało dużego przycięcia skontaktujemy się z wami mailowo.

Jak głosować w konkursie

Nadesłane zdjęcia konkursowe zostaną umieszczone na stronie konkursu “Moja Górska Wyrypa” (dostępne wkrótce). Od tego momentu rozpocznie się cała zabawa! Wasi znajomi oraz osoby, które odwiedzą stronę konkursową będą mogły głosować na wasze zdjęcie i ocenić je w skali od 1 do 5.

Na każde zamieszczone na stronie zdjęcie konkursowe będzie można zagłosować tylko jeden raz. Wszystkie oddane głosy zostaną podliczone, a suma zebranych przez uczestnika konkursu punktów zostanie opublikowana w dostępnym na stronie konkursu rankingu. Ranking aktualizowany będzie przez nas raz na 3 dni. W ostatnim dniu głosowania wyniki będą aktualizowane 3 razy w ciągu dnia.

Po rozpoczęciu fazy głosowania zachęcamy do zapraszania do zabawy waszych znajomych, aby pomogli wam w zdobywaniu punktów. W tym celu wystarczy przesłać waszym znajomym bezpośredni link do strony konkursu.

Wyłonienie zwycięzcy i nagrody

W konkursie zostanie wyłonionych czterech zwycięzców. Będą to uczestnicy, którzy zdobędą najwyższą liczbę punktów w głosowaniu przez cały okres trwania konkursu. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe w postaci Przewodnika Turystycznego “Korona Gór Polski” wydanego w 2022 roku przez Wydawnictwo Turystyczne “Compass” z Krakowa, nowa książeczka Górskiej Odznaki Turystycznego GOT PTTK oraz 4 wlepki z logo naszego bloga! Nagrody prześlemy do Zwycięzców kurierem lub pocztą. Pochwalimy się, że w Przewodniku Turystycznym “Korona Gór Polski’ znajdziecie nasze zdjęcia!

Nagroda główna w konkursie
Nagrody przewidziane dla zwycięzców konkursu

Jest to pierwsza edycja konkursu, mamy więc nadzieję, że będziecie się dobrze bawić i wspólnie będziemy propagować turystykę górską w Polsce. Jeżeli macie pytania, wyślijcie je do nas na adres email: kontakt@gorskim-szlakiem.pl. Zapraszamy was do wspólnej zabawy!


Regulamin konkursu dostępny jest tutaj – kliknij.

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Wydawnictwo Kartograficzne “Compass” oraz blog Gorskim-szlakiem.pl

Wydawnictwo Compass
5 2 Głosy
Article Rating
Subskrybuj!
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze