Myszogród Zakopane
Tatry,  Warto zwiedzić

Myszogród Zakopane, atrakcja dla dzieci i dorosłych. Mysi park rozrywki idealny na deszczowe dni.

Myszogród w Zakopanem

Szukacie fajnej atrakcji w Zakopanem, która zaciekawi zarówno dzieci jak i dorosłych? Pogoda się popsuła, nie ma jak wyjść na górskie szlaki i nie macie pomysłu co jeszcze można by zobaczyć? Mamy dla was zatem propozycje, która powinna zadowolić zarówno was jak i waszych podopiecznych i zapewnić wam dobrą zabawę. Myszogród Zakopane – Mysi Park Rozrywki. Jest to wyjątkowe i całkowicie nowe miejsce na mapie atrakcji Zakopanego, w którym mieszkają urocze, niezwykle zwinne i wesołe myszki. Przeniesiecie się tutaj w bajkowy, magiczny i miniaturowy świat pełny maleńkich gryzoni. Można tu oglądać myszki większe, mniejsze, białe, brązowe, łaciate, a nawet całkiem łyse myszki skinny. Koniecznie dodajcie Myszogród do waszej listy zwiedzania, na pewno spędzicie miłe chwile w rodzinnym gronie a wasze dzieci będą zachwycone całą atrakcją. Poniżej znajdziecie garść przydatnych informacji na temat Myszogrodu. Zapraszamy!

Lokalizacja, godziny otwarcia

Myszogród znajduje się przy ul. Krupówki 81b w Zakopanem, wyjście do Myszogrodu można więc połączyć właśnie ze zwiedzaniem Krupówek. Wejście do Myszogrodu znajduje się w budynku, w którym ulokowane jest również kino 7D, tuż obok znajduje się restauracja. Aby łatwiej było wam trafić na miejsce, szukajcie Muzeum Figur Woskowych EXPO, wejście do Myszogrodu jest dokładnie vis a vis po drugiej stronie ulicy. Informacje na temat godzin otwarcia oraz poglądową mapkę z zaznaczoną atrakcja zamieszczamy poniżej:

Godziny otwarcia:

  • Myszogród czynny jest od 10:00 do 20:00,
  • Myszogród czynny jest od poniedziałku do niedzieli,
  • Atrakcja czynna jest cały rok.

Dane kontaktowe:

  • telefon: +48 500 656 584

Cennik

Wstęp do Myszogrodu jest płatny. Ceny biletów są następujące:

  • bilet ulgowy – 14 zł *
  • bilet normalny – 17 zł
  • bilet rodzinny (minimum 2+1) – 14 zł od osoby **

* Bilet ulgowy przysługuje osobom do 15 roku życia, uczniom, studentom, oraz emerytom i rencistom
**Bilet rodzinny przysługuje od 3 osób, w tym min. 2 osobom dorosłych i 1 dziecka. Każdej kolejnej osobie przysługuje bilet ulgowy.

Zwiedzanie Myszogrodu

Jak przebiega zwiedzanie? W Myszogrodzie przygotowano dla was ogromne akwaria w ciekawych aranżacjach tematycznych, w których to mieszkają i bawią się urocze myszki. Zwiedzając Myszogród będziecie mieli okazje przenieść się do podniebnej wioski, w której myszki latają w chmurach, odwiedzić magiczny las czy zobaczyć zaginioną wyspę, na której myszki rozbiły się i pochowały skarby. Odwiedzicie mysi stok narciarski, mysią restauracje, odlotowy statek kosmiczny zamieszkiwany przez mysich kosmitów i wiele więcej, a to wszystko znajdziecie na ponad 200 m2. Zwiedzanie atrakcji odbywa się po wyznaczonej trasie, która przeprowadzi was przez wszystkie aranżacje i pozwoli zobaczyć szczęśliwe życie myszek.

Czy da radę wjechać tam z wózkiem dziecięcym? Oczywiście że tak! Nie ma żadnych przeszkód aby wybrać się do Myszogrodu z malutkimi dziećmi, widok harcujących myszek na pewno będzie dla waszych pociech nie lada atrakcją. Trasa, po której będziecie zwiedzać atrakcje jest dobrze dostosowana do prowadzenia wózka dziecięcego, jedynym utrudnieniem będzie moment, w którym będziecie wchodzić do Myszogrodu. Wózek trzeba niestety znieść po schodach do kasy, ale później nic nie stoi już na przeszkodzie aby swobodnie zwiedzić tą szalenie ciekawą atrakcję wraz z waszymi malutkimi podopiecznymi. Więcej już nie będziemy zdradzać, musicie zobaczyć to na własne oczy!

Zwiedzanie Myszogrodu

Z naszej strony serdecznie polecamy tą atrakcję jako ciekawą alternatywę na deszczowe dni w Zakopanem. Mamy nadzieje że wpis wam się podobał i znaleźliście w nim przydatne wskazówki i informacje. Pozdrawiamy serdecznie!


Chcecie być na bieżąco z naszymi artykułami? Zapraszamy was do polubienia naszej witryny na Facebooku. Jesteśmy również dostępni na Instagramie oraz Twitterze.

Jeżeli spodobał się wam nasz artykuł, zachęcamy was do komentowania i dzielenia się naszym artykułem z waszymi znajomymi.

Zapraszamy was również do naszej grupy na Facebooku, gdzie możecie dzielić się swoimi wrażeniami i zdjęciami z waszych górskich wypraw (link do grupy – kliknij).


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.